LogoTitle
Logo with title
small_arrow_right

Recenziile voastre

5.0
Google
Google
average rating
Google

Foarte mulțumit! Tunsoarea a ieșit exact cum mi-am dorit, serviciile sunt profesionale, locul e curat și primitor, iar atmosfera foarte plăcută.

Autor: Alex Iosif

Google

De ani buni, Răzvan e frizerul la care mă tund și pot să zic sincer că n-am avut niciodată motive să fiu nemulțumit. E un profesionist și mereu lucrează cu seriozitate, iar calitatea tunsorilor e de fiecare dată la înălțime. Locația e un plus. E ușor de accesat, iar salonul e modern și dotat cu echipamente de ultimă generație, ceea ce face experiența și mai plăcută.

Autor: Adrian Suciu

Google

Adi este un adevarat profesionist. Niciodata cand am fost la o frizerie nu am fost intrebat atat de multe lucruri ca frizerul sa fie sigur ca intelege ce-mi doresc. Tunsoarea a iesit din prima, m-au castigat. Amandoi sunt foarte prietenosi si m-am simtit foarte relaxat. Recomand cu incredere!

Autor: Adelin Preda

Google

Razvan si Adi, 2 profesionisti care mereu lucrează cu seriozitate, iar calitatea tunsorilor e de fiecare dată la înălțime. Nici nu simti cat de repede trece timpul deoarece este si foarte relaxant! Orice idee noua de tuns/styling ai avea, cei 2 o respecta si vin cu ce e mai bun pentru a o imbunatatii. Locația e un plus. E ușor de accesat, iar salonul e modern și dotat cu echipamente de ultimă generație, ceea ce face experiența și mai plăcută.

Autor: Andrei Pîrvu

Google

Preturi excelente pentru serviciile prestate , locatie superba , nou renovata , efectiv excelent pentru suma de bani data , recomand cu toata sinceritatea . Locatia este fix langa statia de tramvai 41.

Autor: Luca

Programează-te acum